W tej zakładce znajdziecie Państwo humorki z naszych przedszkolnych grup. Nasze dzieci są pomysłowe, kreatywne i mają niezwykłe poczucie humoru 🙂

Jeżeli macie zły dzień, zapraszamy do lektury naszego przedszkolnego humoru. Uśmiech na twarzy GWARANTOWANY 🙂

Zaczynamy…

„To, że jestem stworzona z gwiezdnego pyłu”     Marysia 6 lat w odpowiedzi na pytanie nauczyciela „Co w sobie lubisz najbardziej?”

„Do widzenia mamo, pa pa, urodziłaś mnie mamo”     Amelka 4 lata w chwili pożegnania z mamą.

„Zobaczcie ja mam takie długie nogi, bo mi rosną co chwilę”      Mateusz 4 lata, spontaniczna wypowiedź.

„Proszę Pani, na tym teatrzyku tak głośno śpiewali, że aż dostałam zapalenia spojówek”      Zuzia 5 lat trzymając się za uszy, po obejrzeniu teatrzyku.

„Dziewczyny, co dziś na obiad?”      Wandzia 3 lata w oczekiwaniu na obiad.